Al het nieuws

Toga van de dominee

Sinds de aanstelling van Ds Wouter Slob als onze nieuwe dominee is er veel te doen geweest om zijn toga. Velen vonden de toga te stemmig en niet passend bij de vreugde die we kunnen vinden in het geloof.

Anderen vroegen zich af of een toga nog wel van deze tijd is en zien de dominee liever in een kostuum. Wouter zelf heeft aangegeven dat hij erg veel waarde hecht aan de toga die hij op dit moment bezit en houdt hier graag aan vast. Echter is hij wel bereid om met een commissie de kleur van de bef te bespreken en ook een toelichting te geven over de symboliek van kleuren in het Christelijk geloof. De suggestie van de dominee zou hierbij zijn  om de bef uit te voeren in groen als het symbool van verwachting en hoop. Wil je hier graag in meedenken, geef je dan op bij Wouter Slob uiterlijk de dag voor palmpasen.

DSC02521.JPG